Pravidelné upratovanie domácností

Všetci potrebujeme niečo, na čo sa môžeme spoľahnúť. Ak je pre vás a vašu rodinu prioritou čistý domov, môžete sa vždy spoľahnúť na spoločnosť Pulirio, ktorá vám poskytne dôkladné a profesionálne upratovanie podľa harmonogramu, ktorý vám najlepšie vyhovuje. Naše pravidelné upratovacie služby sú flexibilné, spoľahlivé a nastavené na mimoriadne vysoké štandardy.

Čo je pravidelné upratovanie?

Cistiace prostriedky

Naše služby pravidelného upratovania sú navrhnuté tak, aby zodpovedali potrebám vašej rodiny. Vybrať si môžete 3, 6 alebo 9-hodinové upratovacie služby, ktoré ponúkajú niekoľko výhod na udržanie kvality vášho života a zvýšenie radosti z toho, že ste vošli cez vchodové dvere do čistého domu.

Pravidelné upratovanie od spoločnosti Pulirio môže:

 • Poskytnúť viac času na stretnutia s priateľmi a rodinou.
 • Znížiť príznaky alergie tým, že zabráni hromadeniu prachu a iných alergénov vo vašej domácnosti.
 • Znížiť riziko usadených škvŕn od jedla, plesní a tvrdej vody.
 • Eliminovať nepríjemný pocit, keď k vám príde neočakávaná návšteva.
 • Uvoľní čas, ktorý môžete venovať iným úlohám súvisiacim s údržbou domu alebo záhrady.

Aké sú výhody pravidelného upratovania?

Život môže byť niekedy chaotický. Domáce práce môžu spôsobiť, že rušný životný štýl je ešte viac stresujúci. Keď si najmete pravidelnú upratovaciu službu, budete sa cítiť pokojne. Budete vedieť, že upratovanie domu sa vykonáva pravidelne, aj v prípade, že nemáte čas sa oň postarať sami. Koniec koncov, máte len zopár voľných hodín denne. Ak svoj drahocenný voľný čas trávite upratovaním, môže byť dosiahnutie rovnováhy medzi pracovným a súkromným životom ešte náročnejšie. Naopak, relaxácia a oddych sa stane vašou rutinou, keď je váš priestor udržiavaný a čistý od neporiadku a odpadkov.

Zdravotné výhody sú ďalšou výhodou pravidelného využívania služieb upratovania domácnosti. V nevyčistených priestoroch sa darí baktériám, alergénom a vírusom. Pravidelné upratovanie je jediným spôsobom, ako zabezpečiť, aby ste vy alebo vaša rodina neochoreli. Ak zaostávate v upratovaní, tieto baktérie sa môžu rýchlo množiť. Čím dlhšie ste im vystavení, tým je pravdepodobnejšie, že vám spôsobia zdravotné problémy.

Využívanie služieb pravidelného upratovania vám tiež pomôže vytvoriť si dôveru u ľudí, ktorí sa starajú o vaše priestory. Je možné, že nechcete mať doma len tak hocikoho. Pravidelné najímanie rôznych upratovačov znamená, že nikdy neviete, kto príde vykonať vami objednanú prácu. Namiesto toho zvážte prenájom opakovanej pravidelnej služby, ktorá vám umožní upevniť si vzťah s profesionálmi, ktorí upratujú váš domov. Napríklad členovia tímu Pulirio si osvoja preferencie týkajúce sa upratovania vašej domácnosti, aby sa uistili, že budete s prácou zakaždým spokojní.

Upratovanie bytov a domov

Vaša miestna spoločnosť Pulirio ponúka odborné služby upratovania domov, aby bola každá chvíľa s vašimi priateľmi a rodinou pohodlnejšia a príjemnejšia. Upratujeme všetky druhy obydlí vrátane:

 • Apartmány a bytové domy
 • Hlavné obydlia
 • Rekreačné domy
 • Airbnb (prenajímané nehnuteľnosti)

Koľko stojí pravidelné upratovanie?

Cistenie-skie

Pri hľadaní služieb pravidelného upratovania domácnosti v Bratislave a okolí môžete byť v pokušení nechať sa viesť cenou. Skutočnosť je taká, že dokážeme pracovať s takmer akýmkoľvek rozpočtom. Sme hrdí na to, že ponúkame dostupné služby najvyššej kvality za transparentné ceny. Náš tím usilovne pracuje s každým z našich klientov, aby vytvoril plán upratovania, ktorý vyhovuje ich jedinečným potrebám. Cena našich upratovacích služieb sa líši v závislosti od veľkosti vášho priestoru a od toho, čo všetko chcete a potrebujete upratať a vyčistiť.

Ponúkame rôzne služby upratovania domu vhodné pre špecifické situácie a ročné obdobia. Dôkladné upratovanie je napríklad najlepšou voľbou pre každoročné jarné upratovanie alebo po rekonštrukcii domu, keď váš priestor stále pripomína stavebnú zónu. Upratovanie po špeciálnych podujatiach je ideálne pred alebo po usporiadaní veľkej oslavy. Upratovanie pri sťahovaní alebo vysťahovaní je najlepšie na vrátenie čistoty do vášho obytného priestoru. Majte tieto možnosti na pamäti, keď zvažujete, čo je na zozname služieb pravidelného upratovania domu. Pozrite si cenník a vyberte si vami preferovaný balík služieb.

Možnosti pravidelného upratovania

Každá domácnosť je iná a preto ponúkame niekoľko možností pravidelných upratovacích služieb, ktoré zodpovedajú úrovni aktivity a rutine vašej domácnosti. Spoľahnite sa na spoločnosť Pulirio pri vysávaní, utieraní prachu, mopovaní a dezinfekcii najrušnejších (a najšpinavších!) miest vo vašej domácnosti. V spolupráci s vami navrhneme individuálny plán upratovania, ktorý sa zameria na priestory, ktoré si vyžadujú najväčšiu pozornosť, ako napríklad upratovanie kuchyne či drhnutie vane.

Upratovanie - Bratislava

Ako sme už spomenuli, sme flexibilní. Keď sa vám niečo prihodí, vaša rodina je zaneprázdnená a niekedy sa zmení váš rozvrh, spoločnosť Pulirio je pripravená vám kedykoľvek podať pomocnú ruku. Či už ide o posunutie termínu o pár hodín, vynechanie týždňa alebo dvoch počas vašej neprítomnosti, alebo o nepredvídateľnú udalosť, nikdy nie ste viazaní zmluvou. Sme tu, aby sme vám uľahčili život a znížili stres. Niekedy vám vyňatie vecí, ako je upratovanie bytu, z vášho plánu môže poskytnúť viac času na trávenie času s ľuďmi, na ktorých vám najviac záleží.

Upratovanie domácností profesionálnou spoločnosťou

S nami ponúkanými službami získate plne prispôsobiteľné upratovanie, sami si určíte frekvenciu upratovania, či už denne, týždenne alebo raz za dva týždne. Vytvoríte si vlastný kontrolný zoznam upratovania s prioritnými úlohami, ktoré bude upratovač v domácnosti striktne dodržiavať. Naši upratovači sú vybavení potrebnými čistiacimi nástrojmi, vybavením a kvalitnými čistiacimi prostriedkami. Tu je niekoľko príkladných oblastí a prác, na ktoré sa môžeme zamerať:

 • Obývacia izba: Obývacia izba: utieranie prachu, leštenie okien zvnútra, vysávanie a vytieranie, utieranie soklovej lišty, čistenie nábytku a vyprázdňovanie odpadkových košov.
 • Kuchyňa: Umytie riadu, vytieranie, leštenie všetkých vnútorných častí kuchynských spotrebičov, ako aj všetkých kuchynských povrchov.
 • Kúpeľňa: Čistenie umývadla, kúpeľňového radiátora a vodovodných batérií, leštenie obkladačiek, drhnutie vane a sprchovacieho kúta a dezinfekcia záchodovej misy.
 • Spálňa: Vysávanie, utieranie prachu, čistenie a leštenie všetkých povrchov vrátane rámu postele, dverí a kľučiek.
 • Predsieň: Čistenie všetkých rámov obrazov, vypínačov svetla a nábytku v predsieni, čistenie podlahy a soklových líšt a osvieženie vchodových dverí.
1.

Opätovne používajte, redukujte, recyklujte

Používanie prírodných a ekologických čistiacich prostriedkov je lepšie pre váš domov a našu planétu.

Zistiť viac
2.

Pravidelné upratovanie domácností

Všetci potrebujeme niečo, na čo sa môžeme spoľahnúť.

Zistiť viac
3.

15 tipov na čistenie domácností od profesionálov

Kto sa necíti lepšie, keď príde domov do čistého, usporiadaného domu bez neporiadku?

Zistiť viac
Top