Zistite, čo dýchate

S Pulirio môžete mať istotu nielen čistoty, ale aj bezpečnosti vášho domova.

Vedeli ste, že každý deň sa nadýchnete viac ako 20 000 krát? Či už bojujete s častým ochorením, únavou, bolesťou hlavy, plným nosom ráno alebo problémami so spánkom, možno by bolo vhodné zistiť, čo dýchate vy a vaša rodina. Okom neviditeľné patogény, ako sú baktérie, plesne a kvasinky, je dnes možné identifikovať pomocou sterilných tyčiniek a sedimentačnej metódy. 

S Pulirio môžete zakúpiť testovaciu sadu alebo nechať náš tím odoberať vzorky a zasielať ich do laboratória. Výsledkom bude detailná mikrobiologická analýza obsahujúca komplexný rozbor mikroorganizmov vo vašej domácnosti. Výstupný dokument zahŕňa aj odporúčania, či je potrebné zasiahnuť formou aktívnej dezinfekcie, ktorá dokáže redukovať alebo úplne odstrániť populácie mikroorganizmov. 

Ako prebieha odber vzoriek? 

Stery sa odoberajú pomocou sterilných tyčiniek s transportným médiom. Odporúča sa odber z klimatizácie, čističiek vzduchu, difúzorov, stien alebo z miestností s podozrením na plesne. 

Odber vzorky zo vzduchu zabezpečujú dve Petriho misky, ktoré dokážu absorbovať prach v miestnosti za 15 minút. Prach je hlavným médiom prenosu mikroorganizmov. 

Ako to funguje? 

  1. Na našej stránke pulirio.sk/odbery označte po výbere upratovania doplnkovú službu Airlogy Kit Basic (stery) alebo Airlogy Kit PRO (stery aj odber vzduchu). 
  2. Pred alebo po vykonaní služby upratovania vy, pani upratovačka alebo náš manažér odoberie vzorky a zapečatí ich.
  3. Zaregistrujeme vzorky so špecifickým číslom do aplikácie.
  4. Odnesieme vzorky do laboratória alebo ich doručíme kuriérom.
  5. Do niekoľkých dní obdržíte komplexnú mikrobiologickú analýzu s prehľadným protokolom a odporúčaniami.
  6. V prípade, že hodnoty ukazujú nadpriemerné čísla ohrozujúce zdravotný stav, internú dezinfekciu zabezpečíme s našimi licencovanými profesionálmi z oddelenia DDD. 
Top